LessonCraftStudio

Regne med penger: hva koster det til sammen? — Frokost

Les prisene på hylla, regn ut hver oppgave, og trykk så på riktig svar.

Utskrivbart Regne med penger-arbeidsark med Pannekake, Grapefrukt og Melk for 2. trinn
⬇ Last ned PDF ✓ Fasit

Prøv en av disse neste: