LessonCraftStudio

Regne med penger: hva koster det til sammen? — I supermarkedet

Les prisene på hylla, regn ut hver oppgave, og trykk så på riktig svar.

Utskrivbart Regne med penger-arbeidsark med Ris, Bacon og Paprika for 2. trinn
⬇ Last ned PDF ✓ Fasit

Prøv en av disse neste: