LessonCraftStudio

Boodschappen doen: hoeveel duurder? — Bakkerij

Lees de prijzen op de plank, reken elke vraag uit en tik dan op het juiste antwoord.

Afdrukbaar Rekenen met geld-werkblad met Pretzel, Cupcake en Wafel voor groep 4
⬇ PDF downloaden ✓ Antwoorden

Probeer hierna een van deze: