LessonCraftStudio

Boodschappen doen: drie dingen kopen — Ontbijt

Lees de prijzen op de plank, reken elke vraag uit en tik dan op het juiste antwoord.

Afdrukbaar Rekenen met geld-werkblad met Jam, Muffin en Kaas voor groep 4
⬇ PDF downloaden ✓ Antwoorden

Probeer hierna een van deze: